LAWETA SZCZECIN

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Talasz Tania Laweta Szczecin

Laweta Szczecin od 89zł - zamów lawetę!

📞 +48 512 228 998

Holowanie od ⭐89zł⭐
Szczecin, Police, Gryfino, Stargard

Firma "Talasz Tania Laweta Szczecin" z miasta Szczecin to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnego partnera w transporcie pojazdów. W naszej ofercie znajduje się usługa "laweta Szczecin", która polega na przewozie samochodów, motocykli i innych pojazdów na specjalnych platformach.

Jako specjaliści w swoim fachu, wiemy, że transport pojazdów to sprawa poważna i wymagająca dużego doświadczenia. Dlatego też nasza firma wykorzystuje jedynie wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Oferujemy tanią, ale jednocześnie profesjonalną usługę lawety, której celem jest zapewnienie naszym klientom pełnego zadowolenia.

Nazwa naszej firmy, "Talasz Tania Laweta Szczecin", to gwarancja jakości i profesjonalizmu w branży transportowej. Działamy nie tylko w Szczecinie, ale również w całym województwie zachodniopomorskim. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, dla których transport pojazdów to często podstawowe narzędzie biznesowe.

Nasza oferta nie kończy się na usłudze "laweta Szczecin". W ramach naszych usług świadczymy również transport motocykli, przyczep i innych pojazdów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że w jednym miejscu otrzymają pełen zakres usług transportowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz w celu umówienia się na transport pojazdu. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, co daje naszym klientom komfort i pewność, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

USŁUGI

Świadczymy usługi autopomocy na terenie Szczecina, województwa zachodniopomorskiego, a także całej Polski oraz Europy. Stawiamy na rzetelność, szybkość obsługi i pewność, że Twoje auto dotrze bezpiecznie w określone miejsce.

Nasz personel to sprawdzeni i doświadczeni kierowcy gotowi często na nietypowe wymagania klientów. Przewożone auta są zawsze odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone (OC przewoźnika). Komfortowe lawety jakimi dysponujemy gwarantują bezpieczną i wygodną podróż. Systematycznie odnawiamy tabor transportowy by podnieść jakość, terminowość i bezpieczeństwo wykonywanych przewozów.

Naszą działalność definiują następujące słowa oraz usługi:

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. W zależności od potrzeb jesteśmy jednak w stanie udostępnić lawetę czy przeprowadzić autoholowanie także na terenie całej Polski, a nawet za granicą, między innymi w Niemczech.

Usługa pomocy drogowej jest niezbędna w przypadku, gdy samochód ulega awarii, a kierowca nie może kontynuować bezpiecznej jazdy do celu. Zapraszamy do kontaktu w następujących sytuacjach lub zdarzeniach drogowych:

Do naszych głównych usług należą:

CENNIK

Podane ceny dotyczą aut ze sprawnym zawieszeniem.
Auta z uszkodzonymi kołami, zawieszeniem - wycena telefoniczna.

Holowanie do naszego warsztatu

Typ auta
Osobowe89 zł
Kombi / SUV / terenowe119 zł
Dostawcze / bus149 zł

Holowanie Lewobrzeże
Laweta Centrum Szczecina

Typ auta
Osoboweod 149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Laweta Szczecin Prawobrzeże

Typ auta
Osobowe149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Dojazd i pomoc na miejscu

Typ auta
Osoboweod 149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Cena lawety poza Szczecinem

Typ auta
Osoboweod 3,49 zł/km
Kombi / SUV / terenoweod 3,79 zł/km
Dostawcze / busod 3,99 zł/km

Oferujemy niskie ceny, bez dodatkowych (ukrytych) kosztów załadunku / rozładunku.
Ceny netto, na życzenie wystawiamy faktury VAT. Posiadamy ubezpieczenie ładunku.
Dokładnej wyceny dokona nasz pracownik podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej.

O NAS

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Talasz Tania Laweta Szczecin

Tania Laweta Szczecin ⭐89zł⭐ Tania pomoc drogowa i usługa autoholowania ☑️ Nasze tanie lawety czekają na Twoje zlecenia ⚠️ Zamów autopomoc w Szczecinie i okolicy! Holowanie i auto pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Sprawdź cennik lawety w Szczecinie.

Znajdziesz nas szukając następujących kategorii usług:
laweta szczecin, lawety szczecin, tania laweta szczecin, laweta szczecin cennik, pomoc drogowa szczecin, autolaweta szczecin, holowanie szczecin, autoholowanie szczecin, autopomoc szczecin, auto holowanie szczecin, auto pomoc szczecin, pomoc na drodze szczecin, pomoc drogowa szczecin 24h, pomoc drogowa kołbaskowo, pomoc drogowa szczecin prawobrzeże, laweta szczecin prawobrzeże, laweta szczecin olx

KONTAKT

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Talasz Tania Laweta Szczecin

Zadzwoń do nas i zapytaj o pomoc drogową lub cenę lawety.

📞 +48 512 228 998Napisz maila »

+48 512 228 998

biuro@tania-laweta.szczecin.pl

fb TaniaLawetaSzczecin

Mapa strony:
Tania Laweta Szczecin Talasz - strona główna
Pomoc drogowa Szczecin
Usługi
Laweta
Pomoc drogowa
Mobilny mechanik

§ Polityka prywatności:
Nie używamy żadnych plików cookies, nie śledzimy użytkowników, nie zapisujemy Waszych danych. Z nami możesz czuć się w 100% bezpiecznie!

©2010-2024 tania-laweta.szczecin.pl