POMOC DROGOWA SZCZECIN

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Pomoc Drogowa Szczecin

Pomoc drogowa Szczecin od 89zł - zamów lawetę!

Pomoc drogowa

Jeśli szukasz pomocy na drodze w Szczecinie i okolicach, to trafiłeś w dziesiątkę! Nasza firma oferuje usługę pomocy drogowej, a nasza nazwa "Talasz Tania Laweta Szczecin" symbolizuje naszą gotowość do taniej pomocy drogowej w każdej sytuacji.

Nasza usługa polega na udzielaniu pomocy drogowej dla pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w przypadku awarii, kolizji czy wypadku. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do szybkiej i skutecznej interwencji.

Nie tylko oferujemy pomoc drogową, ale także jesteśmy w stanie przetransportować Twój pojazd do wskazanego przez Ciebie miejsca, jeśli awaria uniemożliwia samodzielny transport. Nasza flota lawet jest wyposażona w niezbędny sprzęt i narzędzia, aby zapewnić bezpieczny transport Twojego pojazdu.

Mając na uwadze, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, oferujemy różne rodzaje pomocy drogowej, takie jak holowanie, wymiana koła, odpalenie auta, przewóz paliwa, awaryjne otwieranie drzwi, a nawet pomoc w przypadku wypadku.

Pomoc drogowa w Szczecinie i okolicy

Nasza firma obsługuje nie tylko Szczecin, ale także okoliczne województwa. Dzięki temu, że posiadamy wiele pojazdów, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z różnych miejscowości w krótkim czasie.

Dzięki naszej taniej, a jednocześnie profesjonalnie wykonanej usłudze, nasi klienci mają pewność, że ich pojazdy są w dobrych rękach. Zachęcamy do kontaktu w każdej sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy na drodze!

📞 +48 512 228 998

USŁUGI

Świadczymy usługi autopomocy na terenie Szczecina, województwa zachodniopomorskiego, a także całej Polski oraz Europy. Stawiamy na rzetelność, szybkość obsługi i pewność, że Twoje auto dotrze bezpiecznie w określone miejsce.

Nasz personel to sprawdzeni i doświadczeni kierowcy gotowi często na nietypowe wymagania klientów. Przewożone auta są zawsze odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone (OC przewoźnika). Komfortowe lawety jakimi dysponujemy gwarantują bezpieczną i wygodną podróż. Systematycznie odnawiamy tabor transportowy by podnieść jakość, terminowość i bezpieczeństwo wykonywanych przewozów.

Naszą działalność definiują następujące słowa oraz usługi:

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. W zależności od potrzeb jesteśmy jednak w stanie udostępnić lawetę czy przeprowadzić autoholowanie także na terenie całej Polski, a nawet za granicą, między innymi w Niemczech.

Usługa pomocy drogowej jest niezbędna w przypadku, gdy samochód ulega awarii, a kierowca nie może kontynuować bezpiecznej jazdy do celu. Zapraszamy do kontaktu w następujących sytuacjach lub zdarzeniach drogowych:

Do naszych głównych usług należą:

CENNIK

Podane ceny dotyczą aut ze sprawnym zawieszeniem.
Auta z uszkodzonymi kołami, zawieszeniem - wycena telefoniczna.

Holowanie do naszego warsztatu

Typ auta
Osobowe89 zł
Kombi / SUV / terenowe119 zł
Dostawcze / bus149 zł

Holowanie Lewobrzeże
Laweta Centrum Szczecina

Typ auta
Osoboweod 149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Laweta Szczecin Prawobrzeże

Typ auta
Osobowe149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Dojazd i pomoc na miejscu

Typ auta
Osoboweod 149 zł
Kombi / SUV / terenoweod 149 zł
Dostawcze / busod 199 zł

Cena lawety poza Szczecinem

Typ auta
Osoboweod 3,49 zł/km
Kombi / SUV / terenoweod 3,79 zł/km
Dostawcze / busod 3,99 zł/km

Oferujemy niskie ceny, bez dodatkowych (ukrytych) kosztów załadunku / rozładunku.
Ceny netto, na życzenie wystawiamy faktury VAT. Posiadamy ubezpieczenie ładunku.
Dokładnej wyceny dokona nasz pracownik podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej.

O NAS

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Pomoc Drogowa Szczecin

Pomoc Drogowa Szczecin od ☀️89zł☀️ Tania Laweta Szczecin ⭐89zł⭐ Tania pomoc drogowa i usługa autoholowania ☑️ Nasze tanie lawety czekają na Twoje zlecenia ⚠️ Zamów autopomoc w Szczecinie i okolicy! Holowanie i auto pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Sprawdź cennik lawety w Szczecinie.

Znajdziesz nas szukając następujących kategorii usług:
pomoc drogowa szczecin, laweta szczecin, lawety szczecin, tania laweta szczecin, laweta szczecin cennik, pomoc drogowa szczecin, autolaweta szczecin, holowanie szczecin, autoholowanie szczecin, autopomoc szczecin, auto holowanie szczecin, auto pomoc szczecin, pomoc na drodze szczecin, pomoc drogowa szczecin 24h, pomoc drogowa kołbaskowo, pomoc drogowa szczecin prawobrzeże, laweta szczecin prawobrzeże, laweta szczecin olx

KONTAKT

Laweta Szczecin ☀️89zł☀️ Pomoc Drogowa Szczecin

Zadzwoń do nas i zapytaj o pomoc drogową lub cenę lawety.

📞 +48 512 228 998Napisz maila »

+48 512 228 998

biuro@tania-laweta.szczecin.pl

fb TaniaLawetaSzczecin

Mapa strony:
Tania Laweta Szczecin Talasz - strona główna
Pomoc drogowa Szczecin
Usługi
Laweta
Pomoc drogowa
Mobilny mechanik

§ Polityka prywatności:
Nie używamy żadnych plików cookies, nie śledzimy użytkowników, nie zapisujemy Waszych danych. Z nami możesz czuć się w 100% bezpiecznie!

©2010-2024 tania-laweta.szczecin.pl